ÜRÜN GRUPLARI

ÜRÜN MARKALARI

Firmamızın distribütörlüğü yaptığı markalar aşağıdaki gibidir.

Sandvik, global endüstri mühendisliği grubunun bir parçası olan Sandvik Coromant endüstri standartlarını ve talaşlı imalat sanayisinin şimdi ve gelecekte ihtiyaç duyduğu yenilikleri yönlendiren üretim araçları, işleme çözümleri ve bilgi alanlarında liderdir. Eğitim desteği, kapsamlı Ar&Ge yatırımı ve güçlü müşteri ortaklıkları üretimin geleceğini değiştiren, önderlik eden ve yönlendiren işleme teknolojilerinin geliştirilmesini sağlar. Sandvik Coromant, dünya genelinde 3.100 üzerinde patente sahiptir ve 7.900 üzerinde personel ile 150 ülkede faaliyet göstermektedir.

InovaTools Eckerle&Ertel GmbH solid karbür kesici takım üretiminde 25 yılı aşkın geçmişe sahip ve bugün Avrupa’nın en büyük solid karbür kesici takım üreticilerinden biri konumundadır. Şirket merkezi ve üretim tesisleri Bavyera’da olup, Almanya dışında, Avusturya, İtalya, Amerika, İspanya, Portekiz ve Türkiye’de InovaTools ortaklıkları mevcuttur. Grup şirketimiz InovaTools Türkiye (InovaTools Kesici Takımlar San. Tic. Ltd. Şti.), InovaTools ortaklığı olarak Türkiye’de 2011 yılında faaliyete başlamıştır.

20 yıllık yaptığımız onurlu çalışmalarla ülkemiz ekonomisine ve teknolojisine katkıda bulunmanın gönül huzurunu, sevincini yaşamakta ve sizlerle paylaşmaktayız. Takımsaş, büyük oranda ISO standartlarına uygun olarak hazırlanan takım, tutucu, kesici ve uçları üreterek yada ithal ederek müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Firmamız standartlara uygun üretim yaparken, uluslar arası yönetim standartlarına da uyum göstermektedir. Firma faaliyetlerinde de sektörde liderliğini koruyabilmek için ISO 9001 KYS, ISO 14001 ÇYS, ISO 18001 İSG, ISO/TS 16949 OKYS, CE, SA 8000 standart belgelerinin bazılarını almış ve diğerlerini alma çalışmalarını sürdürerek sektöründe lider ve örnek olma gayretini sürdürmektedir.

Giss Takım Tutucularının üretimi Avrupa’da gerçekleşmekte olup, Türk sanayi sektörünün taleplerini en üst düzeyde karşılayabilecek geniş ürün çeşidiyle, standart ve özel takım tutucuları; makina, havacılık, otomotiv, savunma ve talaşlı imalat yapan tüm sektörlerin kullanımına ‘Yenilikçi Hizmet’ prensibiyle sunmuştur.

Toolex 2004 dan beri karbür freze matkap ve rayba üretmektedir. Kesici takım konusunda Türkiye’de lider konumda olup, Avrupa, Uzakdoğu ve Orta Doğu’ya aktif ihracatı vardır. Toolex Türkiye’nin lider konumunda olan endüstri devlerinin tedarikçisi konumundadır. Üretim kapasitesini ve yatırımlarını devamlı arttıran firmanın, yurtdışında da distribütör ağı genişlemektedir.

MST Corporation celebrated the 80th anniversary of its founding on 15th March, 2017. Thank you very much for the support and courtesies you have extended to us over the years. We could never have achieved as much as we did without your valued help. We would like to ask, while at the same time expressing genuine gratitude for courtesy and cooperation extended us thus far, that you encourage us with your continued cooperation.